Де можна продовжити навчання після закінчення бакалаврату?

Після закінчення бакалаврату за напрямом підготовки «Прикладна фізика» можна продовжити навчання за магістерськими програмами «Радіофізика і електроніка» та «Медична фізика». Бакалаври напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» можуть отримати освіту за магістерською спеціальністю «Комп’ютерні системи та мережі».
На базі факультету створено елітарний навчальний заклад нового типу – Інститут високих технологій для міждисциплінарної підготовки фахівців в області нанонауки, в який можна вступити, маючи диплом бакалавра. http://iht.univ.kiev.ua
На факультеті функціонують
аспірантура та докторантура
Ким і де працюють випускник?
За набутим фахом: інженерами, науковими співробітниками, менеджерами науково-дослідницьких, конструкторських установ різних форм власності. Біля третини випускників вступає до аспірантури на факультеті, в установах НАН України, в закордонних університетах, захищає дисертації та працює в науці.
Чимало випускників знайшли себе як провідні спеціалісти представництв всесвітньо відомих компаній в Україні, таких як Bosch, Hewlett Packard, Intel, Xerox, Motorola, Alcatel, Varta, Apple Computers, Tetra Laval, а також відомих вітчизняних розробників ІТ, мережевих технологій, виробників сучасної техніки та послуг. Наприклад Квазар-Мікро, VD MAIS, Обрій, МТС, KyivStar, Укртелеком, RomSat, Lucky-Net. Серед вихованців факультету є депутати Верховної Ради України та місцевих органів влади, члени уряду, мери міст, відомі політики, ректори державних і приватних вищих навчальних закладів, директори наукових, рекламних, аудиторських установ, видавництв; деякі працюють на відповідальних посадах у газетах і електронних засобах масової інформації тощо.