Як розібратися з розкладом?

Легко і просто!

  1. Де знайти розклад?Заходиш у приміщення факультету, ідеш прямо і піднімаєшся на 2 поверх. З правої сторони побачиш дошку з розкладом.
  1. Як розшифрувати розклад?
  • Для початку визначись де розклад для твого напряму і групи, це все підписано зверху.

Далі подивись за який тиждень буде проходити навчання: за чисельник чи за знаменник. Ця інформація знаходиться над розкладом. Тижні чергуються один за одним відповідно, тобто спочатку іде чисельник, потім знаменник, далі знову чисельник і так далі.

Зліва підписані дні тижня, а також розклад дзвінків.

  • І так, як розуміти клітинку з косою або горизонтальною лінію?

Якщо клітинка поділена навпіл косою або горизонтальною лінією, то предмет, що знаходиться над нею буде проходити у тиждень по чисельнику, а предмет, що нижче – по знаменнику. А всі інші предмети, що знаходяться у звичайних неподілених клітинках залишаються сталими для обох тижнів.

  • Як зрозуміти лекція чи семінар буде проходити і хто їх проводитиме?

Прізвища викладачів, що проводитимуть пару записані біля назви пари у тій самій клітинці. Якщо пара у розкладі записана на 2 групи і біля неї лише одне прізвище викладача, то це лекція, а якщо лише для однієї групи і 2 викладача то – семінар.

  • Як дізнатись у якій аудиторії проводитиметься пара?

Зазвичай аудиторії дописують перед самим навчанням у тих же клітинках де записані пари. Дібратись до аудиторії тобі допоможуть вказівники на колонах і стінах факультету.

Якщо все ще не зрозуміло як розібратись з розкладом, то звертайся у деканат, тобі допоможуть.

Сподіваємось, ця інформація допоможе тобі не спізнюватись на пари.