Самоврядування факультету

До структури СП ФРЕКСу входять наступні відділи:

  • Культурно-мистецький

Відділ, проекти якого зазвичай починаються з фрази: «Ой, народ щось скучно стало…» . Найкреативніші заходи факультету – це справа рук справжніх талантів, які влаштовують дозвілля студентів, наповнюючи його яскравими фарбами.

  • Соціальний відділ

Головна діяльність – організація волонтерської допомоги тим, хто її потребує. Тому якщо вам не байдужа доля інших людей, приєднуйтеся до цього відділу і ваші старання точно не будуть марними. 

  • Інформаційний

Тут зібралися головні писарі нашого факультету. Не дарма кажуть: «Якщо ти володієш інформацією, то володієш світом», а повірте на нашому факультеті інформаційне забезпечення на найвищому рівні.

  • Відділ працевлаштування

Для тих хто не бачить свого майбутнього у якості дешевої робочої сили пропонуємо послуги відділу працевлаштування. Прагнете кар’єрного розвитку  і маєте бажання працювати, тоді вам сюди.

  • Відділ фандрайзингу

Це унікальні люди, які знають, як довести, що наші заходи варті неабиякої уваги. Простіше кажучи, вони шукають спонсорів для наших свят – тих людей, завдяки яким наші заходи стають ще цікавішими та веселішими.

 

Якщо ви гідні представляти свій факультет. Якщо ви маєте цікаві ідеї, хочете брати активну учать у житті факультету, приєднуйтесь до нашої команди, ми завжди раді новим знайомствам! Чекаємо на вас у складі Студентського парламенту!
Без жодного перебільшення, ми є елітою (і не тільки тому, що носимо круті значки 😉 ). Наша місія полягає в тому, аби кожний студент КНУ пишався тим, що він є студентом саме нашого вишу.